Czy montowanie domofonów ma jeszcze sens?

Miejsce na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy montowanie domofonów ma jeszcze sens?

Postautor: mariusznowak » 06 cze 2016, 14:22

Witam. Kilka dni temu przeprowadziłem się do domku jednorodzinnego. Jak można się domyślić wiele rzeczy jest jeszcze do dokończenia. Pozostały napędy do bram i tego typu sprawy. Zastanawiam się też nad zamontowanie wideodomofonu do furtki. Nie wiem tylko czy jest to jeszcze sensowne w obecnych czasach a, także czy sprawdzi się to na działce z domem jednorodzinnym. Proszę o poradę w tej kwestii fachowców jeśli są na tym forum.

podobne tematy:
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Czy zakładanie wideodomofonów ma jeszcze sens?

Postautor: krzysiekfila » 06 cze 2016, 14:49

Witam kolegę. Nie mam pojęcia skąd wzięła się myśl, iż wideodomofon się nie sprawdzi w domku jednorodzinnym. Jest wręcz to doskonałe rozwiązanie, które daje możliwość bez wyjścia z mieszkania na zweryfikowanie, kto do nas chce wejść na działkę. Trochę najważniejszych informacji przeczytasz w tym miejscu: http://trans-sat.pl/wideodomofony-warszawa - obecnie jest wiele rozwiązań, które dają możliwość na dopasowanie systemu do twych potrzeb. Na dzień dzisiejszy dostępne są wideodomofony bezprzewodowe, które dają możliwość montażu wideodomofonu w sytuacji, kiedy budowlańcy zapomnieli zostawić przewodów pod instalację. Dostępne są również modele, które pracują doskonale po zmroku. Można wideodomofon sparować z systemem alarmowym a, także pozostałą automatyką w domu. Wszystko związane jest z twoimi możliwościami finansowymi.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna amerykanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość