Pozycjonowanie na frazy lokalne czy jest dobrym pomysłem?

Miejsce na każdy temat.
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Pozycjonowanie na frazy lokalne czy jest dobrym pomysłem?

Postautor: adriansola » 20 wrz 2016, 13:18

Cześć. Mam pytanie związane z pozycjonowaniem strony internetowej w wyszukiwarce. Prowadzę niewielki biznes związany z obróbką CNC. I pragnę zainwestować trochę w promocje swojej firmy w Internecie. Pomyślałem więc o pozycjonowaniu witryny na frazy lokalne. Podaje odnośnik do mojej strony, aby umożliwić analizę: http://formatkimeblowe.com.pl . Będę wdzięczny za wypowiedź ludzi, którzy są znawcami tematu. Jestem zainteresowany pozycjonowaniem strony na lokalne hasła w stolicy i jej najbliższych okolicach.

podobne tematy:
maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:44

Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym rozwiązaniem?

Postautor: maxkolonko » 20 wrz 2016, 13:45

Cześć. Na początku napiszę, że masz należycie wykonaną i zoptymalizowaną stronę WWW. Wiec z pozycjonowaniem jej w wyszukiwarce nie powinno być najmniejszych problemów. Tak, więc możesz śmiało szukać agencji SEO, która będzie wykonywała dla ciebie promocję strony w Internecie. Natomiast jak chodzi o dobór słów kluczowych to są 2 szkoły. Zwolennicy pierwszej uważają, że lepiej promować frazy globalne. Faktem jest, że generują więcej wejść na stronę. Ale czy są one lepszym wyborem. W twoim przypadku - nie. Nie szukasz klientów z drugiego zakątka kraju. Dlatego jak najbardziej skłaniałbym się ku lokalnemu pozycjonowaniu. Za nim także przemawia cena za usługę. Będzie ona znacznie tańsza niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna amerykanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość