Strona 1 z 1

Sprawdzony lekarz do dziecka z Zielonej Góry

: 18 maja 2016, 12:13
autor: mariusznowak
Witajcie, poszukuje lekarza w Zielonej Górze oferującego wizyty domowe. Mam córkę, która często jest chora. Nie mam już sił do stania w kolejkach w przychodni. Też sposób leczenia w mojej opinii jest tam nieodpowiedni. Tak, więc jest mi potrzebny dobry lekarz pediatra, który sprawnie postawi dziecko na nogi.

podobne tematy:

Dobry lekarz dla dziecka w Zielonej Górze

: 18 maja 2016, 13:10
autor: krzysiekfila
Dzień doby. Miałem identyczny kłopot co ty z córką. Kobita w przychodni rozkładała ręce i nie wiedziała co zrobić. W Internecie odnalazłem taki portal internetowy: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i zadzwoniłem do kilku pediatrów. Nie było kłopotu z zamówieniem wizyty domowej. Wszystko miło i grzecznie. Inne podejście do małego pacjenta. Najważniejsze, iż lekarz miał pojęcie co podać i dziecko potem już mniej chorowało. Ważna jest profilaktyka a nie samo podawanie antybiotyków.

podobne tematy:

Sprawdzony lekarz do dziecka z Zielonej Góry

: 19 maja 2016, 11:47
autor: maxkolonko
Racja, u nas państwowo to tylko są w stanie druczki na leki wypisywać. Na okrągło te same leki. A jak już jest coś bardzie skomplikowanego to nie wiedzą co robić. Taki poziom opieki zdrowotnej w naszym kraju panuje. A prywatnie to dostają olśnienia i już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy: