Czy opłaca się inwestować w tego rodzaju meble do biura?

Miejsce na każdy temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się inwestować w tego rodzaju meble do biura?

Postautor: henryk1965 » 31 maja 2016, 10:48

Dzień dobry, firma się rozwija i w najbliższej przyszłości musimy przenieść się do innego biura. Powszechnie wiadomo, że tego typu pomieszczenia biurowe są praktycznie w stanie zbliżonym do surowego i musimy je od początku urządzić. Dlatego moje pytanie czy warto inwestować w takie zabudowy meblowe: Obrazek - prezentują się bardzo dobrze na fotografiach. Natomiast koszt ich kupna jest dość wysoki i nie wiem czy przyniesie jakąś wartość dla posiadanej przez nas firmy. Wiadomo wygląd biura jest bardzo ważny, lecz czy meble najwyższej klasy aż tak zwiększają efektywność pracowników i wpływają na podejmowanie decyzji przez potencjalnych klientów?

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy warto kupować takie meble do biura?

Postautor: adriansola » 31 maja 2016, 10:56

Cześć, to już zależy od waszych możliwości finansowych. Wystrój firmy jest bardzo istotny, lecz powinien być dopasowany do portfela waszych klientów. Jeśli kooperujecie z małymi firmami to przepych w waszej firmie ich odstraszy. Będą tkwili w przekonaniu, że jesteście drogą firmą i będą zwracać się do innych firm. Ich działanie ma podstawy, dlatego że wydatki na takie meble przerzucicie na swoich kontrahentów. W sytuacji, w której współpracujecie z dużymi podmiotami gospodarczymi, gdzie ważny jest bardzo dobry wygląd biura, żeby was oceniali jako godnego współpracy partnera to oczywiście warto kupić tego rodzaju zabudowy meblowe. Tak jak już pisałem. Wszystko zależy od grupy docelowej.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna amerykanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości