W jakim punkcie RTV dobrze naprawiają TV w Opolu

Miejsce na każdy temat.
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

W jakim punkcie RTV dobrze naprawiają TV w Opolu

Postautor: krzysiekfila » 07 cze 2016, 15:53

Dzień dobry. Jestem nieszczęśliwym właścicielem telewizora renomowanej firmy. Oczywiście zaraz po zakończeniu okresu gwarancyjnego. Niech żyje celowe postarzanie sprzętu. Model TV jest dość wysoki, tak, więc szkoda go wyrzucać na śmietnik. Postanowiłem więc walczyć o niego i oddać go do serwisu. Byłem już w jednym serwisie ale panowie w nim rozłożyli ręce. Czy jesteście w stanie polecić dobry serwis RTV w Opolu?

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

W którym miejscu porządnie naprawiają TV w Opolu

Postautor: adriansola » 07 cze 2016, 16:04

Dzień dobry. Dlaczego nie skorzystałeś z internetu. Wystukujesz tam co ci potrzeba i od razu masz wyniki. Później telefonujesz do serwisów RTV i pytasz się, czy są wstanie naprawić takiego rodzaju telewizory. Jak zaczynają kręcić to należy podziękować grzecznie i dzwonić dalej. Jeżeli nic już nie znalazłeś to możesz też skorzystać z serwisu internetowego: http://polecamspeca.pl/naprawa-rtv-i-dvd/opole i tam poszukać serwisów RTV w twoim mieście. Rozwiązań jest wiele, lecz na początku należy pomyśleć nad tym co się robi. Pierwszy z brzegu serwis RTV w Opolu nie jest w stanie podjąć się naprawy nowych modeli TV. Musisz odszukać taki z akredytacją producenta sprzętu.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna amerykanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość